Almeria (Esp)

CIRCUITO DE ALMERIA

Nachází se nedaleko města Almeria (cca 45km) a je to nejteplejší a nejsušší Race Circuit v Evropě. vhodný pro motocykly, auta, off road, testování výrobců a předvádění nových produktů. 

Okruh Circuito de Almeria je profesionálním centrem Motorsportu, který dokáže poskytnout dokonalé prostředí pro Vás i váš motocykl !!!

Měří 4.2 km se nachází v Andaluské poušti, mezi vysokými horami a místními olivovníky. Se 7 pravými a 5 levými zatáčkami v každém kole je výzvou pro každého závodníka. Každé kolo vyzkouší Vaše dovednosti a zadní rovinka o délce téměř kilometru prověří i maximální schopnosti vašeho motocyklu.

Okruh je vzdálen 30 minut od letiště Almeria, 90 minut od Murice a 120 minut od Alicante. S velkým výběrem místních hotelů a středomořských restaurací.

Od září do května je okruh ideální základnou pro testování, tréninky a přípravu na novou sezónu.

S týmy MotoGP, WSBK, DTM, WTCC, Le Mans Series a BSB, které si vybrali Circuito de Almeria pro tréninky, testování a perfektní prostředí pro přípravu na své závodní akce. Pokud chcete využít jasné modré oblohy a téměř celoroční suché podnebí, pak Vám můžeme nabídnout prostředí, které potřebujete.

Tento okruh je také domovem mistra světa Moto 2 Tito Rabata, který zde skoro každodenně trénuje.

Jakmile jednou přijede na tento závodní okruh, pochopíte, proč se všichni stále vracejí.

Slunce vždy svítí nad Circuito de Almeria !!!

Almeria (Esp) V této kategorii není žádné zboží.