Slovakiaring (Svk)

O okruhu:

Automotodrom Slovakia Ring je výcvikové zařízení pro motoristy, které přináší jedinečnou šanci zdokonalit své řidičské schopnosti, vyzkoušet si rychlou jízdu, procvičit techniku nebo si jen jednoduše vychutnat radost ze svobody za volantem.
Motocykloví nadšenci stejně jako majitelé automobilů s vysokým výkonem jistě ocení prostor na zkoušení limitů a výjimečnou příležitost zažít pocity profesionálů při skutečných závodech. Závodní týmy a agentury zase získali ideální prostor pro organizaci po všech stránkách kvalitních akcí.
Autorem projektu je zkušený rakouský architekt Hans Roth, který je taktéž autorem několika obdobných projektů na území Rakouska a Maďarska. Toto univerzální a profesionální motoristické zařízení je pilotním a dlouhodobě jediným svého druhu na území Slovenské republiky.

Parametry dráhy:

Parametry okruhu řadí Slovakia Ring mezi nejdelší silniční okruhy v Evropě.
Svou technickou náročností je velkou výzvou i pro ty nejzkušenější a dimenze výběhových zón Vám zaručují maximální bezpečnost.
Na dráze se nacházejí čtyři uměle vytvořené převýšení, tzv. horizonty, které jsou zpestřením celé dráhy a zaručí Vám adrenalin v krvi.

Délka tratě: 5 922 m
Šířka tratě: 12 m
Délka cílové rovinky: 900 m
Šířka cílové rovinky: 20 m
Délka akcelerační testovací dráhy: 1 144 m
Šířka akcelerační testovací dráhy: 20 m
Boxy: 8x5m a 10x5m

Kontakt:

SLOVAKIA RING AGENCY, s.r.o.
800 Orechová Potôň 930 02
Slovenská republika
www.slovakiaring.sk

Slovakiaring (Svk) Je zde 1 produkt.

Zobrazeno 1 – 1 z 1 položky
Zobrazeno 1 – 1 z 1 položky